خانه تقریب - گزارش های منتشر شده نشان می دهد، اقدامات و رفتارهای گروههای افراطی اسلام ستیز در اروپا و آمریکا به شکل سازماندهی شده ای تشدید شده است.

خانه تقریب - چرا یک دولت غربی مانند انگلیس، در مورد نوجوانان مسلمان احساس خطر می‌کند و مدارس را موظف به ممنوعیت روزه‌داری می‌کند؟ آیا روزه‌داری، عبادتی مخل امنیت و نظم عمومی، سلامت یا اخلاق یا حقوق و آزادی‌های اساسی دیگران است؟

به گزارش خبرنگار خانه تقریب به نقل از  خبرگزاری تسنیم از واشنگتن، روز گذشته (جمعه) صدها نفر به‌دعوت چندین سازمان فعال سیاسی مانند "حرکت ملی سیاهپوستان آمریکا" در محل ساختمان یادبود و موزه سیاهپوستان جنگ‌های داخلی آمریکا واقع در خیابان ورمونت واشنگتن تجمع کردند.

خانه تقریب - به گفته پلیس آمریکا یک جوان سفید‌پوست به نام «دیلان روف» 21ساله با تیراندازی به سمت سیاه‌پوستان داخل کلیسای تاریخی شهر چارلستون، 9نفر را کشت.

خانه تقریب - من در اینجا رنج زیادی را تحمل می کنم. هم کلاسی هایم من را مرتب اذیت می کنند. این سخنان یک دانش آموز مسلمان در مدرسه ای در انگلیس است.

خانه تقریب - موارد گزارش شده از آسیب رسانی به زنان مسلمان در اروپا حکایت از نفرت و هتاکی به اسلام و بارزترین نماد آن یعنی حجاب دارد. قرار دادن سر گندیده خوک در مقابل درب منازل مسلمانان. مورد ضرب و شتم قرار گرفتن زنان مسلمان در خیابان ها. نسبت دادن القابی همچون«همسر اوسامه بن لادن»، « شتر»، «تروریست» و غیره به زنان مسلمان از نمونه های این مسلمان آزاری است.

خانه تقریب - معاهدات و قوانین بین‌المللی حقوق بشر در حالی از کشورها و دولت‌ها می‌خواهند به عدالت و برابری پایبند باشند که این کشورها خود در بسیاری موارد از ناقضان حقوق بشرند. یکی از قربانیان این بدرفتاری‌ها گروه‌های اقلیت در نقاط مختلف دنیا هستند که علیرغم حمایت قوانین از حقوق‌شان همواره هدف بی‌توجهی دولت‌ها قرار گرفته و کمتر توانسته‌اند از حقوق بنیادین خود بهره‌مند شوند.

خانه تقریب - تونی پرکینز رییس شورای تحقیقات خانواده در آمریکا گفت قوانین حامی متهمان جرایم ضد اقلیت ها در این کشور، نشان دهنده هرج و مرج در آمریکا است.

خانه تقریب - نتایج یک نظرسنجی بین ساکنان کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که اکثر آنها رژیم صهیونیستی را ناقض حقوق اقلیت‌های مذهبی می‌دانند.

خانه تقریب - مطالعات علمی دانشگاه بریستول انگلستان گویای آن است که مسلمانان انگلیسی در زمینه یافتن شغل های مناسب با تبعیض های زیادی رو به رو هستند.

صفحه1 از2

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام