خانه تقریب - در کنار اقلیت دینی زرتشتی ، پیروان آیین یهود نیز در ایران از قدمت بسیاری برخوردارند. یهودیان حدود 500 سال قبل از میلاد مسیح وارد ایران شدند و در غرب و مرکز و شمال ایران سکنی گزیدند.

خانه تقریب - اسقف مسیحی:باور کنید زندگی به عنوان یک مسیحی در آمریکا بسیار سخت‌تر از زندگی به عنوان یک مسیحی در ایران است.

به گزارش خبرگزاری خانه تقریب به نقل از بسیج، انقلاب اسلامی ایران را نمی‌توان صرفاً انقلابی برای مسلمانان دانست، همانگونه که پیروان دیگر ادیان الهی نیز از مبارزات انقلابی، همه‌پرسی قانون اساسی تا جنگ تحمیلی در کنار انقلاب ایستادند، حقوقی نیز بر گردن جمهوری اسلامی و قوانین اساسی آن دارند که می‌بایست در عمل زمینه آزادی‌ و برابری آنها در جامعه با مسلمانان را فراهم کند.

خانه تقریب - گزارش های منتشر شده نشان می دهد، اقدامات و رفتارهای گروههای افراطی اسلام ستیز در اروپا و آمریکا به شکل سازماندهی شده ای تشدید شده است.

خانه تقریب - اقلیتهای مذهبی در فضایی آزادانه و صمیمی در ایران زندگی می کنند. آنان از حقوق یکسان شهروندی برخوردارند و درانجام فرائض دینی و احوال شخصیه از آزادی و اختیار قانونی برخوردار می باشند.

خانه تقریب - یکی از ادیان توحیدی که در ایران پیروانی دارد، دین مسیحیت می باشد. پیروان این آیین الهی سالها در کنار اکثریت مسلمان در کمال احترام، دوشادوش هموطنانشان برای سربلندی و عزت ایران گام برداشتند.

خانه تقریب - ایران کشوری متشکل از پیروان ادیان توحیدی است و اکثریت مسلمان کشور برای اقلیتهای دینی احترام خاصی قائل هستند. به همین جهت قرنهاست که مسیحیان ، یهودیان و زرتشتیان به عنوان اصلی ترین غیرمسلمانان ایرانی، در کنار هموطنان مسلمان خود در کمال آرامش زندگی می کنند.

خانه تقریب - چرا یک دولت غربی مانند انگلیس، در مورد نوجوانان مسلمان احساس خطر می‌کند و مدارس را موظف به ممنوعیت روزه‌داری می‌کند؟ آیا روزه‌داری، عبادتی مخل امنیت و نظم عمومی، سلامت یا اخلاق یا حقوق و آزادی‌های اساسی دیگران است؟

به گزارش خبرنگار خانه تقریب به نقل از  خبرگزاری تسنیم از واشنگتن، روز گذشته (جمعه) صدها نفر به‌دعوت چندین سازمان فعال سیاسی مانند "حرکت ملی سیاهپوستان آمریکا" در محل ساختمان یادبود و موزه سیاهپوستان جنگ‌های داخلی آمریکا واقع در خیابان ورمونت واشنگتن تجمع کردند.

خانه تقریب - به گفته پلیس آمریکا یک جوان سفید‌پوست به نام «دیلان روف» 21ساله با تیراندازی به سمت سیاه‌پوستان داخل کلیسای تاریخی شهر چارلستون، 9نفر را کشت.

صفحه1 از4

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام