شنبه, 20 تیر 1394 ساعت 09:57

حضور جامعه کلیمیان در راهپیمایی روز قدس

خانه تقریب - جامعه کلیمیان تهران، همگام و همراه با ملت ایران، بار دیگر با شرکت در راهپیمایی روز قدس، رفتارهای غیرانسانی و حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم نمودند.


جامعه کلیمیان تهران، همگام و همراه با ملت ایران، بار دیگر با شرکت در راهپیمایی روز قدس، رفتارهای غیرانسانی و حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم نمودند.
در این راهپیمایی، ده‌ها تن از فعالان جامعه کلیمی، متشکل از هیئت مدیره انجمن کلیمیان تهران، هیئت مدیره بیمارستان دکتر سپیر، مسئولین سازمان‌های جوانان، نهادهای فرهنگی، سازمان بانوان و کانون فرهنگی هنری و سایر ارگان‌های وابسته، از محل کنیسای ابریشمی واقع در خیابان فلسطین به طرف دانشگاه تهران حرکت نمودند و جوانان کلیمی با حمل پلاکاردی ضمن اعلام همبستگی با ملت ایران در دفاع از مردم مظلوم غزه، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم نمودند. همچنین حضور خبرنگاران و مصاحبه با چند تن از مسئولین جامعه و افراد مختلف، بیش از سال‌های گذشته بسیار مورد توجه عموم قرار گرفت.

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام