سه شنبه, 09 تیر 1394 ساعت 13:48

مسیحیان با جهان اسلام در مبارزه با خشونت به نام دین همراه خواهند بود

شورای ادیان واتیکان در بیانیه ای ضمن تبریک روزهای مبارک ماه رمضان ، پیشاپیش فرا رسیدن عید فطر را نیز تبریک گفت و اعلام کرد: مسیحیان با جهان اسلام در برخورد با تروریسم همراه خواهند بود.

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه خبرگزاری رسمی کویت « کونا»، رییس شورای گفت و گوی ادیان واتیکان « اسقف جان لوی توران» در پیامی با عنوان « مسیحیان ومسلمانان همگام با یکدیگر برای برخورد با خشونت به نام دین» که آن را به مناسبت فرا رسیدن عید فطر صادر کرد ، نوشت: امیدواریم مسلمانان، عیدی همراه با صلح و شادی را تجربه کنند.

اسقف جان لوی، در ادامه بیانیه بر ضرورت حفظ قداست زندگی و کرامت هر انسان بدون توجه به گرایش های دینی ، نژادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی وی تاکید نموده و خاطر نشان کرد: در سال جاری عملیات خشونت آمیز بر زندگی بسیاری از مسلمانان و اقلیت های دینی سایه افکنده ،بسیاری جان خود را از دست دادند و یا از نظر جسمی و روحی آسیب دیدند،در حالی که هیچ زندگی ایی با ارزش تر از زندگی دیگر نیست.

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام