اولین کلیسایی که توسط مسیحیان جهان ساخته شده است در ایران و در ارومیه قرار دارد که همه ساله برای برپایی آیین مخصوصی پذیرای هزاران گردشگر مسیحی داخلی و خارجی است.

روز گذشته گروهی از یهودیان برای اجرای مراسم نمادین و مذهبی سوکا در محوطه مرکز اسلامی آیت الله خویی لندن گردهم آمدند.

نمایندگان مجلس مقرر کردند مدارس اقلیت‌های دینی فقط مجاز به ثبت نام از دانش‌آموزان اقلیت‌های دینی هستند.

خانه تقریب: جلسه فراکسیون حقوق بشر مجلس با برخی از سازمان های مردم نهاد فعال کشور در حوزه حقوق بشر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خانه تقریب به نقل از خبرگزاری میزان، «حسین هراتی» سرپرست اداره فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه امروز در جلسه با یکی از نمایندگان اقلیت‌های دینی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این دومین جلسه‎‌ای است که معاونت فرهنگی قوه قضاییه با اقلیت‌های دینی کشور برگزار می‌کند و این اقلیت‌ها بر اساس قانون اساسی همگام و همدل با نظام جمهوری اسلامی حرکت کرده و نمایندگانی در مجلس شورای اسلامی دارند.

گروه تکفیری صهیونیستی داعش هزاران تن از مسیحیان موصل را آواره کرده است.

خانه تقریب - افراد ناشناس با حمله به گورستاني در فرانسه، چندين گور متعلق به مسيحيان را تخريب کردند.

به گزارش خانه تقریب به نقل ازجبهه جهانی مستضعفین، گروه مردم‌نهاد «صدای یهود برای صلح» برای گرامیداشت یاد فلسطینیانی که سال گذشته در حملات رژیم صهیونیستی جان خود را از دست دادند به سوگواری پرداختند.

خانه تقریب - دو دانش‌ آموز مسلمان و مسیحی به خاطر امتناع از برداشتن پوشش‌‌های دینی خود، از شرکت در کنکور سراسری پزشکی هند منع شدند.

خانه تقریب - درحالی که امواج مختلفی از قتل، شکنجه و آوارگی پیروان اقلیت های دینی و مذهبی در عراق و سوریه به واسطه وحشی گری داعش به راه افتاده، انبوه آوارگان از این دو کشور جنگ زده به سوی اروپا و نقاط امن جهان سرازیر شده اند.

صفحه1 از5

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام