به گزارش خانه تقریب، اگرچه آغاز جنگ با تهاجم بی رحمانه دشمن به مرزها و مرزنشینان بی پناه بود، اما میدان عملی شد برای پا به عرصه گذاشتن مردانی که درس آزادگی را سرمشق زندگی خود قرار داده بودند. از این رو جنگ با همه تلخی ها و زشتی ها محل آزمون مردان مرد شد. آنان که راه حق را برگزیدند از هر قوم و نژاد و زبانی که بودند برای دفاع از حقیقت آماده شدند.

خانه تقریب - در دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهید "گاگیک تومانیان"، که در شب قدر سال 1377 شمسی مصادف با کریسمس 1999 میلادی انجام شد، مادر شهید از دعای خود در کلیسا برای سلامتی و طول عمر ایشان، خبر داد.

  • ماجرایی جالب از زبان محافظ رهبر انقلاب؛

کریسمس با رهبر انقلاب در خانه یک شهید ارمنی

دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده معظم شهدا از دورانی که ایشان، اوایل جنگ نمایندة امام در وزارت دفاع بود، یعنی معاون شهید «چمران» بود، شروع شد. افتخارمان این است که در استان تهران، خانوادة دو شهید به بالا نداریم که آقا خانه‌شان نرفته باشد. تقریباً محله و خیابان اصلی در شهر تهران نداریم که ایشان نیامده باشند و بلد نباشند. تک ‌تک این محله‌های خود شما را من حداقل می‌دانم ما خانواده شهید سه شهید و دو شهید نداریم که ایشان نیامده باشند.

خانه تقریب - اقلیت های دینی مسیحی ارمنی و آشوری، زرتشتی و کلیمی با بیان تنفر از تجاوز حکومت بعثی عراق به مرزهای جمهوری اسلامی ایران، از کلیه هموطنان درخواست کردند، با شرکت فعال در سازمان بسیج مستضعفین برای شکست تجاوزات عراق، از مرزهای میهن خود دفاع کنند.خانه تقریب: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اقلیت های دینی همراه با دیگر مردم در حفظ و حراست دستاوردهای انقلاب اسلامی سهم خود را ایفا کردند.

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام