یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 11:26
  • پروفسور کوین بریت

شستشوی مغزی برای اسلام هراسی

خانه تقریب - كشورهای غربی به سمت يك نوع اسلام‌هراسي شست‌وشوي مغزي داده شده‌اند كه توسط جنگجويان پرچم جعلي تروريست‌ها انجام مي‌گيرد.

به گزارش خانه تقریب «مرکز هم اندیشی ادیان توحیدی»؛ پروفسور کوین بریت استاد سابق مطالعات اسلامی و عربی دانشگاه ویسکانسین، مؤلف آثار متعدد، پژوهشگر مسايل مربوط به حملات 11 سپتامبر، کارشناس ارشد مسايل سیاسی و یکی از موسسین انجمن اتحادیه مسلمان - مسیحی - یهودی، بارها شبکه های PBS, CNN, Fox با وی مصاحبه نموده اند.

متن زیر گزیده ای از یادداشت او در مورد «شستشوی مغزی توسط صهیونیست جهانی جهت اسلام حراسی» میباشد .

موضوعاتي در مورد حجاب در بخش محدوده ممنوعه حتي در تركيه وجود دارد. و برخي از آن كشورها در حال تغيير هستند. و البته فرانسه حجاب را ممنوع نموده تا اسلام‌هراسي ايجاد نمايد. اما من فكر مي‌كنم كه اين امر علامتي از يك مشكل بزرگ‌تر است كه اقليت‌ها به ويژه مسلمانان بعد از يازدهم سپتامبر متوجه آن شده‌اند تا اين ماجرا را به جنگ سوق دهند. مشكل واقعي اين است كه اين كشورها به سمت يك نوع اسلام‌هراسي شست‌وشوي مغزي داده شده‌اند كه توسط جنگجويان پرچم جعلي تروريست‌ها انجام مي‌گيرد.

اين عمل درواقع جرمي است كه در نهايتِ خود انجام مي‌گيرد و از يازدهم سپتامبر، ديگر رويدادهاي تروريستي را درگير كرد، اين جرم ارتجاعي توسط دشمنان اسلام به وسيله افراد درون سازمان جاسوسي صهيونيست اتفاق مي‌افتد و آنها دارايي‌هاي رسانه‌اي را تحت كنترل دارند و گفتمان بسيار قوي‌اي از اسلام‌هراسي ايجاد نموده‌اند، بنابراين مردم عوام در ايالات متحده اغلب آگاهانه يا ناآگاهانه به وسيله اين گفتمان اسلام‌هراسي تحت تاثير قرار مي‌گيرند و در وهله بعد برخي رويدادهاي خشن رخ مي‌دهد و برخي سعي مي‌كنند تا آن را به مسلمانان ربط دهند. و اين امر باعث مي‌شود كه ما به عنوان يك مسلمان و من به عنوان يك فرد سفيدپوست آمريكايي از طبقه تحصيل كرده متوسط بايد در مورد امنيت خانواده‌ام نگران باشم و افراد بسيار آسيب‌پذيرتر از من هستند.

بنابراين مشكل واقعي حقوق بشر جمعيت غربي است كه به اسلام‌هراسي سوق داده شده‌اند كه به وسيله پرچم جعلي ترور و تبليغات صهيونيست شكار رفتار جنون‌آميز مي‌شوند و در ترس زندگي مي‌كنند و اين مشكل واقعي است.

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب

تمامی حقوق این پایگاه، نزد خانه تقریب محفوظ است.
طراح سایت: رامندسرور

 

صفحه خانه تقریب در فیسبوک صفحه خانه تقریب در توییتر صفحه خانه تقریب در گوگل پلاس صفحه خانه تقریب در آپارات صفحه خانه تقریب در اینستاگرام